Nazwa produktu:

Ale Pary Zwierzątka

Cena:

12,50 

Na stanie

PL109

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ale Pary – Zwierzątka

Ale Pary – Zwierzątka to szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

Zawartość opakowania

  • karty koła – 31 szt.
  • instrukcja

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty polskiej marki Alexander z Gdańska, które wykorzystuje się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dziesięcioleci projektuje przeróżne zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym katalogu. Do popularnych i polecanych artykułów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Celem naszych działań jest oferowanie kompleksowych materiałów edukacyjnych wymaganych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne zestawy zamieściliśmy w rozmaitych działach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Ale Pary Zwierzątka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK