Nazwa produktu:

ALE PARY POJAZDY

Cena:

11,40 

Na stanie

PL108

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ale pary- Pojazdy to szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami pojazdów na każdej z nich.

Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka.

W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

Zawartość opakowania
karty koła – 31 szt.
-instrukcja

W naszym sklepie internetowym prezentujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci projektuje ciekawe ćwiczenia oraz pomoce edukacyjne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym katalogu. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz afazja.

Priorytetem naszego sklepu online jest oferowanie kompleksowych zestawów logopedycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty umieściliśmy w odpowiednich działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!