Nazwa produktu:

Ale Pary Misz Masz

Cena:

12,50 

Na stanie

PL107

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ale Pary- Misz masz to szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością.

W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość.

Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

Zawartość opakowania

karty koła – 31 szt.
-instrukcja

W naszym sklepie internetowym udostępniamy artykuły firmy Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od wielu lat produkuje rozmaite ćwiczenia oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju znakomicie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Łubudu, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, poprawna wymowa, percepcja oraz zabawki drewniane.

Misją naszego sklepu jest oferowanie komplementarnych materiałów terapeutycznych potrzebnych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne artykuły zamieściliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Ale Pary Misz Masz - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK