Nazwa produktu:

ALE PARY GOSPODARSTWO

Cena:

11,40 

Na stanie

PL110

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ale Pary – Gospodarstwo

Ale Pary- Gospodarstwo – to szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami na każdej z nich. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość.

Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

Zawartość opakowania

  • karty koła – 31 szt.
  • instrukcja

W sklepie Juniora oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci opracowuje ciekawe ćwiczenia oraz pomoce edukacyjne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w sklepie Juniora. Do znanych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Priorytetem zespołu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych materiałów logopedycznych koniecznych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne zestawy posortowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK