Nazwa produktu:

ABRAKADABRA CZYTAM

Cena:

21,00 

Na stanie

HA216

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Abrakadabra! Czytam!

Ćwiczenia usprawniające czytanie ze zrozumieniem oraz funkcje poznawcze

Abrakadabra! Czytam! to zestaw prostych czytanek oraz ćwiczeń funkcji poznawczych skierowany do wszystkich dzieci: tych z zaburzeniami rozwoju funkcji poznawczych, komunikacji językowej, a także tych, które objęte są wczesną nauką czytania lub chcą opanować czytanie metodą sylabową. Dzięki niemu dzieci, które poznały już sylaby i potrafią je odczytać, mogą zacząć czytać proste teksty. Czytanki zbudowane są z sylab otwartych, co ma ułatwić dzieciom czytanie, ponadto we wszystkich tekstach został zaznaczony podział wyrazów na sylaby. Czytanki są zapisane czcionką bezszeryfową, a dodatkowym ułatwieniem jest zapis dużej litery i z kropką.

Ćwiczenia zostały tak skonstruowane, by dorosły miał możliwość dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Wykonując zadania, dziecko poprawi technikę czytania, czytanie ze zrozumieniem, podniesie poziom rozumienia pytań, usprawni umiejętność budowania poprawnych gramatycznie zdań i formułowania odpowiedzi na pytania. Praca z materiałem wyrazowym i obrazkowym będzie też okazją do wzbogacania słownictwa oraz poprawnego wypowiadania się.

Autor: Dominika Jakrzewska
108 stron A4

Produkt Abrakadabra! Czytam! wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy kilkaset rozmaitych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ABRAKADABRA CZYTAM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK