20-Minutówki Logopedyczne. Zestaw 2 Szereg Szumiący (Naklejki)

Cena:

78,00 

Na stanie

AI252

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

20-Minutówki Logopedyczne. Zestaw 2 Szereg Szumiący ( Naklejki )

to propozycja 10 gotowych zajęć dla logopedów i rodziców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Zawierają szereg ćwiczeń niezbędnych do pracy nad prawidłową wymową dziecka.

Na każde dwudziestominutowe zajęcia składają się ćwiczenia:

  • sekwencji słuchowych,
  • motoryki małej,
  • oddechowe,
  • spostrzegania wzrokowego,
  • pamięci,
  • artykulacyjne.

20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE są doskonałą pomocą zarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak i dla tych, u których stwierdza się nieprawidłowości rozwojowe na rożnych płaszczyznach. Zawarte w nich ćwiczenia sprawdzą się nie tylko w terapii indywidualnej, lecz także w pracy grupowej.

W zestawie znajduje się też 100 naklejek motywacyjnych, którymi można nagradzać pracę dziecka.

Zestaw naklejek 20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE. ZESTAW 2 SZEREG SZUMIĄCY oferowany jest przez uznane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych pomocach logopedycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Wydawnictwo WIR dostarcza także przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli i różnych terapeutów. Materiały z oferty w/w firmy znajdą Państwo w naszym sklepie online w rozmaitych działach, takich jak: historyjki obrazkowe, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa oraz emocje i relacje społeczne. Eksperci z wydawnictwa WIR od lat organizują także najrozmaitsze szkolenia poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły logopedyczne tej marki doskonale sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Dysklekcja, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

20-Minutówki Logopedyczne. Zestaw 2 Szereg Szumiący (Naklejki) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK