Nazwa produktu:

100 Kart Pracy Z Ćwiczeniami Korekcyjno-Kompensacyjnymi Ułatwiającymi Naukę Czytania I Pisania

Cena:

49,50 

Na stanie

HA264

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

100 KART PRACY Z ĆWICZENIAMI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYMI UŁATWIAJĄCYMI NAUKĘ CZYTANIA I PISANIA

  • Prezentowane karty pracy mają pomóc uczniom szczególnie w trakcie realizacji zajęć korekcyjno-kompensacyjnych w nabyciu umiejętności sprawnego czytania i pisania. Realizacja zadań zawartych w kartach pracy ma doprowadzić przede wszystkim do nabycia przez dziecko automatyzmu w nazywaniu sylab (a właściwie graficznego obrazu określonego układu liter, gdyż nie zawsze uwzględniana jest tu struktura gramatyczna i słowotwórcza wyrazów), tzn. postrzeganiu i odczytywaniu sylab w sposób całościowy, oraz ma pomóc rozwijać zdolność umieszczania ich w odpowiedniej kolejności.

Autor: Kazimierz Słupek
Format- 303x205mm
103 stron

Produkt 100 KART PRACY dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy kilkaset przeróżnych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Grażyna Wasilewicz. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja oraz dysleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

100 Kart Pracy Z Ćwiczeniami Korekcyjno-Kompensacyjnymi Ułatwiającymi Naukę Czytania I Pisania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK