waluta:  
Katalog Juniora.pl
   pomoce logopedyczne okładka  
 Do pobrania:)
Szkolenia

Zapraszamy na szkolenie organizowane przy współpracy 
 Instytutu Edukacji Logopedycznej


Metoda Krakowska - terapia neurobiologiczna dzieci z zaburzeniami rozwoju

Temat:

Metoda Krakowska - terapia neurobiologiczna dzieci z zaburzeniami rozwoju

Prowadzący:

dr Justyna Leszka - dr nauk humanistycznych, pedagog specjalny, logopeda, terapeuta dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju językowego. Dyrektor Ośrodka Diagnozy i Terapii Fundacji 'Nowa Nadzieja' Kalisz.

Forma:

warsztaty

Czas trwania:

31 marca 2017 r. (piątek)

Godziny zajęć:

14:00-20:00

Miejsce :

Lublin

Cena:

370 zł

Uczestnicy:

Szkolenie przeznaczone jest dla terapeutów wczesnej interwencji, pedagogów, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych, studentów i rodziców, wszystkich zainteresowanych

Liczba miejsc:

15-20

Uwagi:

Na szkoleniu Instytutu, wśród uczestników, losujemy NAGRODĘ niespodziankę sponsorowaną przez sklep Juniora.pl. 

W koszty szkolenia wliczone są: materiały oraz zaświadczenia o ukończeniu warsztatów (wydane na podstawie & 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186)), poczęstunek podczas przerw kawowych.

 

KARTY ZGŁOSZENIA NALEŻY PRZYSYŁAĆ NA ADRES:

biuro@instytutlogopedyczny.pl

Można się również zgłaszać, wypełniając formularz on-line

 

Po przesłaniu karty zgłoszenia oraz otrzymaniu od organizatora potwierdzenia zakwalifikowania na szkolenie należy uiścić zaliczkę w wysokości 70 zł w przeciągu 10 dni na konto:

33 1140 2004 0000 3602 7578 2600

Pozostałą kwotę należy wpłacić po uzgodnieniu e-mailowym.

 

Osoby, które otrzymają dofinansowanie z zakładu pracy, mogą uiścić opłatę po szkoleniu na podstawie wystawionej przez Instytut faktury. Prosimy o podanie tej informacji przy zgłaszaniu swojego uczestnictwa w szkoleniu.

Regulamin szkolenia oraz więcej informacji tutajCentrum Metody Krakowskiej organizuje przez cały rok szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się również z ich ofertą. Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.